تاریخ امروز:می 23, 2024
نکاتی درمورد رژیم رد کارپت که باید بدانید

آنچه درمورد رژیم رد کارپت یا رژیم محبوب سلبریتی ها نمیدانید!

2/5 - (31 امتیاز)

حتما با اصطلاح فرش قرمز red carpet آشنا هستید. در مراسم فرش قرمز  یا اصطلاحا شب افتتاحیه هر یک از جشنواره های هنری شما با قاب های زیبایی از بازیگران و هنرمندان روبه رو هستید که از تناسب اندام چشمگیر و قابل قبولی به عنوان یک سلبریتی برخوردار هستند. ممکن است این سؤال برای شما پیش بیاید که این میزان تناسب و آمادگی چشم نواز چطور ممکن است؟ درحالیکه از اسرار یکی از رژیم های لاغری جذاب دنیا هنوز خبر ندارید! جالب است بدانید که از بین انواع رژیم های غذایی در جهان یک رژیم غذایی هم به رژیم رد کارپت معروف است. حدس میزنید در این برنامه غذایی دقیقا چه اتفاقاتی قرار است بیفتد و چرا اصلا ما چنین رژیمی را داریم؟ با یک مقاله جذاب دراین مورد موافقید؟!

میخوای هر غذایی که دوست داری، بخوری و بازم لاغر شی؟🤩
همین الان اپلیکیشن مینت رو نصب کن تا بتونی ماهی ۵ کیلوگرم بدون محدودیت غذایی، کم کنی💪

مدت زمان رعایت رژیم رد کارپت برای شرکت در مراسم چقدر است؟

بنابر نظر یکی از کارشناسان تناسب اندام و سلامت، آمادگی برای شرکت در مراسمات مهم با رعایت این رژیم لاغری جذابیت به مراتب بیشتری به خود میگیرد. هنرمندان با انتخاب این رژیم غذایی سالم به سراغ کالری شماری نمی روند، برنامه ای برای تمرین در باشگاه ندارند یا رژیم های لاغری سختگیرانه را مجبور نیستند که رعایت کنند..

در رژیم غذایی شب افتتاحیه شما باید در درجه اول وقت داشته باشید تا بایدها و نبایدها را درمورد بدن خود بشناسید. فراموش نکنید که هر بدنی به برنامه های تمرینی و مواد مغذی متفاوت، واکنش متفاوتی نشان میدهد. پس هرچه زودتر بااین تفاوت آشنا شوید، به تلاش کمتری نیاز دارید، کار برایتان زودتر پیش می رود و زمان کوتاه تری را سپری خواهید کرد.

زمان منطقی برای کاهش وزن چقدر است؟

اینکه زمان منطقی و واقعی را بدانید و تنظیم کنید مهم است؛ این یعنی چه مسافتی را برای رسیدن به هدف باید طی کنید و برای رسیدن به تناسب اندام قرار است از چه چیزهایی بگذرید. البته کاهش وزن سریع خیلی هم از نظر علمی درست نیست ولی با رعایت چند نکته میتوانید طی چند روز کاهش وزن بی خطری داشته باشید. چطور؟

رژیم رد کارپت به شما یاد می دهد که روی آنچه می خورید/ نمی خورید تمرکز بدهید. با شکر، الکل، گلوتن، سویا، لبنیات، نوشیدنی های گازدار و/یا غلات خداحافظی کنید. چون همه این مواد غذایی برای بسیاری از افراد عامل تغییر هستند.

برای یک کاهش وزن چشمگیر با نتیجه بلند مدت شما به دوازده هفته زمان نیاز دارید که با یک برنامه تمرینی مناسب و رژیم مغذی در 4-6 هفته ، اگر پایبند باشید، شما را به تناسب اندام می رساند.

چطور خودم را برای شب مراسم لاغر کنم؟

چه صحبت از مواد مغذی باشد و چه برنامه های تمرینی، شما و نفر دیگر از نظر ویژگی های بدنی ویژگی های یکسانی ندارید. پس لزوما یک برنامه برای دو نفر جواب نمیدهد. اینکه بدن شما چطور به رژیم غذایی فرش قرمز واکنش نشان میدهد تحت تأثیر ژنتیک (نوع یا ترکیب بدنی)، تعادل هورمونی و/یا سابقه/ تمرین های قبلی قرار دارد.

رژیم رد کارپت بخشی از برنامه کاری هنرمندان و بازیگران است.

رژیم رد کارپت بخشی از برنامه کاری هنرمندان و بازیگران است.

اگر صحب از برنامه تمرینی باشد، از نظر مربیان ترکیبی از تمرین های استقامتی کل بدن، بوکس/کیک بوکس و یوگای داغ مشخصا جواب میدهد. همچنین نباید از فاکتورهای بسیار ساده ای مثل کیفیت خواب شبانه، مدیریت استرس و مصرف مواد شیمیایی در زمان نظافت منزل غافل شد. این نکات بسیار بدیهی در رژیم رد کارپت واقعا روی کاهش وزن زن تأثیر میگذارد.

توصیه میکنیم تست عدم تحمل غذایی بدهید ( با آزمایش خون، تست واکنش ماهیچه ای یا کاهش حجم غذا-رژیم حذفی-) تا میزان مواد مغذی مورد نیاز خود را مشخص کنید. باانجام این تست و خودداری از خوردن غذاهایی که بدن شما تحمل هضم و پذیرش آن را ندارد، متوجه تأثیر فوق العاده آن بر بدن می شوید.

تست عدم تحمل غذایی باعث تغییرات وزنی می شود و مستقیما کاری میکند تا به غذاهای متفاوت واکنش داشته باشید. فراموش نکنید بااین تست متوجه می شوید چون یک غذا سالم است لزوما برای شما سالم نخواهد بود.

آیا رژیم رد کارپت برای ساعت کاری مناسب است؟

رژیم های لاغری مثل رد کارپت درواقع بخشی از زندگی کاری هنرمندان است. این نکته را فراموش نکنید. در بیشتر موارد هنرمندان 24 ساعته به مجموعه ای از مربیان، کارشناسان تغذیه، سرآشپزها، مراقبت کنندگان زیبایی، استایلیت ها و ماسورها دسترسی دارند که این دسترسی بدون شک با بودجه زیادی همراه است.

یادآوری میکنیم که کاهش وزن سریع در یک بازه زمانی کوتاه شدنی است. ولی اول از همه باید از خودتان بپرسید چقدر میخواهید کم کنید؟ تعادل نداشتن بین کار و زندگی بهانه ساده ای است، ولی تلاش برای زمانبندی تمرین ها مثل این است که بخواهید در جلسه شرکت کنید یا برای خوردن غذا آماده شوید- چطور؟ با آماده کردن میان وعده های سالم که در ماشین یا کیف کارتان میگذارید، شناسایی غذاخوری های محلی که منوی غذاهای سالم تری دارند و کمک گرفتن از افرادی که در راستای هدف شما قرار دارند.

سخن پایانی

از بین انواع رژیم های کاهش وزن، رژیم رد کارپت یک ویژگی منحصر به فرد دارد و آن سرعت عمل بدن در لاغر شدن است. بسیاری از هنرمندانی که قصد دارند در مراسمات شب افتتاحیه در سراسر جهان شرکت کنند مایل هستند برای داشتن تناسب اندام، یک رژیم لاغری دوازده هفته ای را رعایت کنند. در رژیم لاغری رد کارپت مصرف قند، نوشیدنی های گازدار، نوشیدنی های الکلی، گلوتن، سویا و لبنیات ممنوع می شود.

منبع: beageless

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *