تاریخ امروز:مارس 26, 2023
نکاتی درمورد رژیم افزایش میل جنسی

3 ماده غذایی مفید در رژیم افزایش میل جنسی کدام اند؟

Rate this post

نزدیک به یک ماه دیگر سالگرد ازدواج شماست و این بار تصمیم دارید برای یک عشقبازی تمام عیار، خودتان را آماده و عشق زندگی تان را غافلگیر کنید! تابه حال به رژیم افزایش میل جنسی فکر کرده اید؟ فکر میکنید به اندازه کافی برای پیاده کردن این رژیم غذایی خاص وقت داشته باشید؟

دانلود اپلیکیشن

ما تصمیم داریم قبل از نزدیک شدن به روز سالگردتان، هردو نفر شما را غافلگیر کنیم! کافی است با دانلود رایگان اپلیکیشن مینت، دسترسی نامحدود به فروشگاه مکمل های تقویت میل جنسی پیدا کنید. همچنین در ادامه میتوانید پس از پاسخ به چند پرسش مرتبط با زندگی جنسی خود، رژیم افزایش میل جنسی متناسب با شرایط را دریافت کنید.

راهکار مینت برای افزایش میل جنسی!

راهکار مینت برای افزایش میل جنسی!

باید عرض کنیم که علم هنوز نتوانسته است مشخص کند چه غذاهایی دقیقا باعث افزایش میل جنسی می شوند. اما بسیاری از پژوهشگران با تردید به بعضی غذاهای باکیفیت اشاره میکنند. مثلا یک سری غذاها احتمالا باعث افزایش دپامین در خون شما می شوند. این انتقال دهنده عصبی با میل و عملکرد جنسی ارتباط دارد.

رژیم افزایش میل جنسی شامل چه غذاهایی می شود؟

در ادامه برای شما مجموعه کوچکی از بهترین مواد غذایی را که میتوانید به عنوان یک برنامه منسجم در رژیم افزایش میل جنسی خود بگنجانید، در نظر گرفته ایم:

توت فرنگی بخورید!

این میوه خوشمزه منبع ویتامین C است و باعث افزایش میل جنسی شما می شود. این ویتامین سالم به صورت غیرمستقیم بر زندگی جنسی مردان تأثیر میگذارد. مطالعات نشان میدهند که ویتامین C اگر به صورت غذا و نه مکمل، مصرف شود از سلامت پروستات مردان در برابر سرطان محافظت میکند.

باید اضافه کنیم که توت فرنگی به عنوان بخشی از رژیم افزایش میل جنسی بهترین گزینه برای بهبود باروری مردان است ( فولیک اسید موجود در این میوه بدن را وامیدارد تا سلول های اسپرم تولید کند.)

روش مصرف توت فرنگی در رژیم بهبود میل جنسی

توت فرنگی را به شکلات مایع آغشته کنید؛ این روش بهترین ترفند برای افزایش میل جنسی است. درواقع هردو نفر شما نه تنها از فواید و کالری توت فرنگی بهره مند می شوید بلکه فضای عاشقانه و فانتزی جذابی را با این خوراکی خوشمزه خلق میکنید.

حالا نوبت شکلات است! البته علم هنوز نمیداند دقیقا چه مقدار شکلات برای افزایش میل جنسی لازم است ولی این ماده غذایی حاوی فنیل تیلامین است که به افزایش چندین ماده شیمیایی « حال خوب کن» در مغز مثل هورمون اندورفین می انجامد.

گوشت صدف

گوشت صدف در تولید اسپرم نقش دارد.

گوشت صدف در تولید اسپرم نقش دارد.

صدف حاوی روی (زینک) است که بنابر بعضی مطالعات باعث افزایش سطح تستسترون و تولید اسپرم می شود.

روش مصرف گوشت صدف در رژیم افزایش میل جنسی

اگر قصد دارید در  روزهای مانده به شب سالگردتان، این خوراک لذیذ را در رژیم بگنجانید و شخصا آشپزی کنید، باید صدف را داخل یخ قرار بدهید. البته لازم است پوسته صدف را برای زدودن هرگونه آلودگی و میکروب، بسایید.

زمانیکه میخواهید صدف را باز کنید، بهتر است دستکش بپوشید یا از هوله کمک بگیرید. در زمان سرو صدف خام هم مقداری سس موسیر سرکه ای برای مزه دارتر کردن گوشت آن اضافه کنید. اما اگر دوست دارید گوشت صدف را بپزید، آن را داخل خمیر سبک جابدهید یا به خورش یا آب گوشت اضافه کنید.

میتوانید یک پایان بندی جذاب و عاشقانه برای رژیم افزایش میل جنسی درنظر بگیرید؛ پس از باز کردن صدف، هدیه سالگرد ازدواجتان داخل آن منتظر باشد!

آووکادو

این گیاه جذاب حاوی ویتامین B6 است که بنابر بعضی مطالعات انجام شده باعث کاهش علائم سندرم پیشاقاعدگی ( خستگی زیاد، نفخ و تحریک پذیر بودن) می شود. بنابراین میتواند گزینه خوبی در رژیم غذایی زنان برای بهبود میل جنسی آنها باشد.

برای مردان هم باعث افزایش میل جنسی به صورت غیرمستقیم می شود. برای اینکه پمپاژ خون به اندام تناسلی مرد به خوبی انجام شود، سلامت قلب او باید تأمین شود. چربی های تک غیراشباع از چربی هایی هستند که باعث کاهش سطح کلسترول بد خون و کاهش خطر حمله قلبی یا سکته مغزی می شوند. بااین اوصاف، آووکادو بهترین منبع این نوع چربی است.

روش مصرف

البته که آووکادو را نمیتوانید در شب سالگردتان درنظر بگیرید! ولی روی مزه و سرگرم کننده بودن آن حساب ویژه باز کنید. کمی آووکادو را مزه دار کنید و گوشه شام شب سالگردتان آن را درنظر بگیرید.

سخن مینت با شما

خوشبختانه برای افزایش میل جنسی ترفندهای زیادی وجود دارد که سالم و مفیدترین آنها، انتخاب غذاهاست. البته هنوز توافق علمی کافی درمورد بهترین غذاها برای بهبود عملکرد جنسی زن و مرد انجام نشده است.

رژیم افزایش میل جنسی به شما و شریک زندگی تان کمک میکند تا با گنجاندن بعضی مواد غذایی خاص و البته در دسترس، برای بهبود میل جنسی خود گام های مؤثری بردارید. نکته جالب توجه اینجاست که تمامی غذاهای معرفی شده، توت فرنگی، آووکادو، مغزهای خوراکی، گوشت صدف، گوشت قرمز، دردسترس هستند و دستکم تعداد زیادی از آنها را میتوانید از هایپرمارکت شهر یا محله، تهیه کنید.

منبع: mensjournal، pennmedicine

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *